Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:
a) Administratorem danych osobowych Uczestnika jest Klub Sportowy Artemis z siedzibą we Wrocławiu (ul. Drzewieckiego 45/2, 54-129 Wrocław), którego przedstawicielem jest Jarosław Wieczorek.
b) Inspektorem ochrony danych dotyczących Uczestników Rajdu Liczyrzepy Jarosław Wieczorek (e-mail: jarek.wieczorek@gmail.com).
c) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w Rajdzie Liczyrzepy.
d) Uczestnik posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
e) Dane wszystkich Uczestników w wersji podstawowej (imię, nazwisko, miasto, klub/drużyna, numer startowy, informacja o uiszczeniu opłaty startowej, wynik zawodów) będą publikowane na stronie Rajdu Liczyrzepy. Natomiast dane Uczestników startujących na trasach zaliczanych do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację i Pucharu Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację (wskazane w pkt. 6 niniejszego Regulaminu) mogą być udostępniane w pełnej formie Organizatorom tych Pucharów.
f) Uczestnik ma prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących jego narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.