Czas podsumowań

Gdy zima bardzo powoli zaczyna odpuszczać swe mrozy to dobry moment na podsumowanie zimowej edycji Rajdu Liczyrzepy.
Chcielibyśmy podziękować Wam za liczne przybycie i wystartowanie w Rajdzie Liczyrzepy w tą najzimniejszą na Dolnym Śląsku tegoroczną sobotę. Wasze uśmiechy na mecie były dla nas największą nagrodą.

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Gminy Krośnice oraz Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Krośnicach,/a>, którzy ugościli nas na swej ziemi i w swoich progach. Warto tu przyjeżdżać i poznawać tereny Doliny Baryczy.

Serdecznie dziękujemy również Parkowi Wodnemu Krośnicka Przystań za przekazane pakiety wejściówek do swojej placówki.

Podziękowań nie może zabraknąć także dla Winnicy De Sas z pięknej wsi Czeszyce, prowadzonej przez wspaniałych pasjonatów Panią Anię i Pana Leszka – to dzięki nim zwycięzcy tras mogli poczuć smak Doliny Baryczy słuchając przy tym dźwięków dobrej muzyki.

Dziękujemy również Domowej Rzemieślniczce z Hygge by Norway, która przygotowała dla najlepszych Pań ciepłe upominki.

Budowniczy tras Łukasz oraz jego pomocnik Jarek dziękują Romkowi, Tomkowi i Danielowi za samodzielną inicjatywę pomocy w niedzielnym ściąganiu punktów kontrolny – dzięki Wam tylko jeden punkt kontrolny ściągaliśmy po ciemku.

Na koniec podziękowania od ojca zamieszania: dla Ali i Darii za ogarnięcie biura, dla Łukasza za przygotowanie tras, dla Asi i Łukasza za opanowanie kuchni, dla Soni za opiekę ratowniczą, dla Marcina za grafikę plakatu i koszulki, dla Michała za przygotowanie izotonika oraz dla wszystkich, których nie wymieniłem z imienia a którzy pomagali przy Rajdzie Liczyrzepy.